mürekkep web
printing inks web

Kalite Yönetimi - BMCOLOR Masterbatch

Kalite Yönetimi

"Kaliteyi kurumsal ölçekte ve tüm hizmet sunma zincirinde ele alan sistem yapısı"

Sektöründe tercih edilen bir marka ve çözüm ortağı olmak ideali ile geniş bir ürün portföyü ile hizmet sunabilen, teknik kapasitesi yüksek, öncü ve yenilikçi bir şirket olmayı hedeflemektedir. BMCOLOR, müşterilerine, taahhüt edilen kalite seviyesinde ürün ve hizmet sunmak üzere kurumsal kalite yönetim sistemini işletmeyi en temel sorumluluğu olarak benimsemektedir.


Çevre Yönetimi - BMCOLOR Masterbatch

Çevre Yönetimi

"Küresel sorumluluk bilinci ile geliştirilen proses yapısı"

BMCOLOR, Çevreye ilişkin sorumluluğunun bilinci ile faaliyet göstermekte olup, tüm faaliyetlerinde ekolojik dengenin korunmasını temel prensip olarak benimsemektedir. BMCOLOR, bu bilinç ile öncelikle küresel kaynakların korunmasına önem vermekte, kaynakları israf etmeden etkin kullanmayı ve çevreye uygun proses yapısı planlamayı esas almaktadır. BMCOLOR, atıkların çevreye olan etkileri konusunda sahip olduğu bilinç ile atıklarını çevreye zarar vermeden bertaraf etmekte ve ilgili kuruluşlara teslim ederek bertaraf edilmesini sağlamaktadır.
İş Güvenliği Yönetimi - BMCOLOR Masterbatch

İş Güvenliği Yönetimi

"İnsan odaklı iş güvenliği anlayışı ve önleyici sistem mantığı"

BMCOLOR, insan odaklı yönetim anlayışı gereği, iş güvenliğini esas alan bir yaklaşımla faaliyet göstermektedir. BMCOLOR, başta çalışanları olmak üzere, tüm kaynaklarının korunmasına önem vermekte, bu amaçla faaliyet gösterdiği tüm proses ve bölgelerde risk unsurlarını belirlemekte ve tedbirler almaktadır.
Bilgi Güvenliği Yönetimi - BMCOLOR Masterbatch

Bilgi Güvenliği Yönetimi

"Kurumsal bilgiler ile müşteri mülkiyetindeki bilgilerin güvenliğine, önem veren bilinç ve stratejik yaklaşım"

BMCOLOR, bilgiyi rekabet avantajının en stratejik değeri olarak görmekte olup, mülkiyeti ve sorumluluğunda olan veri ve bilgilerin güvenliğini sağlamak üzere gerekli alt sistemleri sürdürme anlayışındadır.
Müşteri Memnuniyeti Yönetimi - BMCOLOR Masterbatch

Müşteri Memnuniyeti Yönetimi

"Hizmet geliştirme zincirinde müşteri ile tüm iletişim kanallarını açık ve etkin olması temel yaklaşımdır"

BMCOLOR, müşterilerinin talep ve memnuniyetsizliklerini kolayca iletebildiği, bunların objektif, adil, dikkatli ve gizlilikle ele alındığı, yasal şartlara ve şirket politikamıza aykırı olmayacak şekilde değerlendirildiği, aynı memnuniyetsizliğin tekrar oluşmaması için gerekli iyileştirmelerin ve kontrollerin sürekli yapıldığı, müşteri ile olan ilişkilerinde şeffaflığı esas almış, bütün müşteri memnuniyetsizliklerinin çözülmesini ana ilke olarak kabul etmiş, müşteri odaklı bir yaklaşımı benimsemekte ve sürdürmektedir.
Facebook Twitter GooglePlus Youtube
Kullanım Şartları       Gizlilik Sözleşmesi      Telif Hakları     © BMCOLOR (V.072012)


Destekliyoruz:

Üyeliklerimiz: