mürekkep web
printing inks web

Ambalaj Malzemeleri - BMCOLOR Masterbatch

Ambalaj Sektörü

Ev ve temizlik ürünleri ambalajlarından, endüstriyel ambalajlara kadar geniş bir ürün gamı

BMCOLOR ambalaj sektörüne uygun geniş bir masterbatch ürün gamına sahip olup, kullanılmakta olan çeşitli polimerler ve proseslere uygun masterbatch ve katkı malzemeleri üretmekte ve çözümler geliştirmektedir. BMCOLOR, ambalaj sektöründe ev ve temizlik ürünleri ambalajlarından başlayarak, kişisel bakım ürünlerine, endüstriyel ambalajlara kadar geniş bir skalada çözümler sunmaktadır.
Tüketim Eşyaları - BMCOLOR Masterbatch

Tüketim Ürünleri Sektörü

Beyaz eşya sektöründen başlayarak, diğer eşya gruplarına, kişisel eşya ve ürün gruplarına adar geniş bir ürün gamı

BMCOLOR tüketim sektörüne uygun geniş bir masterbatch ürün gamına sahip olup, kullanılmakta olan çeşitli polimerler ve proseslere uygun masterbatch ve katkı malzemeleri üretmekte ve çözümler geliştirmektedir. BMCOLOR, bu alanda beyaz eşya sektöründen başlayarak, kişisel eşyalar vb. ürünlere kadar geniş bir skalada çözümler sunmaktadır.
Altyapı, Tarım, İnşaat Malzemeleri - BMCOLOR Masterbatch

Altyapı ve İnşaat Sektörü

Altyapı sektörü ve özelde de bu ana sektörün en önemli bölümünü teşkil eden inşaat sektörünün gereksinimlerine uygun çözümler

BMCOLOR, altyapı projelerinde kullanılan temiz su, atık su vb. boru sistemlerinden başlayarak, inşaat sektörünün çatı, oluk, pencere, kapı, balkon, örtme, kapatma, giydirme sistemlerine, iç mekan ürünlerinden, elektrik sistemi altyapısını teşkil eden, kablo, bağlantı parçaları, sigorta sistemleri ve priz, anahtar, düğme vb. ürünlere kadar geniş bir skalada çözümler sunmaktadır.

Otomotiv - BMCOLOR Masterbatch

Oromotiv Sektörü

Yüksek standartların geçerli olduğu otomotiv (motorlu araçlar) sektörüne uygun geniş bir masterbatch ürün gamı ve çözümler

BMCOLOR, otomotiv sektöründe, araçların iç tasarım parçalarından, dış tasarım parçalarına, karoseri altı motor bölümü ve diğer bölümlerin plastik parçalarına ve iç tasarımın ayrı bir bölümü olan tekstil ürünlerine kadar geniş bir skalada çözümler sunmaktadır.
Tarim - BMCOLOR Masterbatch

Tekstil Sektörü

Tekstil sektörüne ve özelde suni deri sektörüne uygun ürün ve çözümler

BMCOLOR, bu alanda halı-kilim ürünlerinden başlayarak, yüksek nitelikler gerektiren özel spor ve iş kıyafetlerine, endüstriyel tekstillerden, otomotiv sektörü tekstil ürünlerine ve suni deri üretimindek ullanılan ürünlere kadar geniş bir skalada çözümler sunmaktadır.
Tarim - BMCOLOR Masterbatch

Tarım Sektörü

Tarım sektörüne arazi sulama altyapısı ve özelde seracılık sektörü altyapısı için uygun ve işlevsel çözümler

BMCOLOR, arazi sulama, sera sulama, damla sulama sistemleriden başlayarak, malçlama, yüzeysel örtü, alçak tünel, yüksek tünel, plastik sera sistemlerinde kullanılan filmlere kadar geniş bir skalada çözümler sunmaktadır.
Diğer Sektörler - BMCOLOR Masterbatch

Diğer Sektörler

Plastik sektörüne ve plastik sektörünün ürün sunduğu sektörlerin gereksinimlerine uygun avantajlı ürün ve çözümler

BMCOLOR, ambalaj sektörü, tüketim ürünleri sektörü, altyapı ve inşaat sektörü, otomotiv sektörü, tekstil sektörü, tarım sektörü başta olmak diğer sektörlerin gereksinimlerini karşılamak üzere kullanılmakta olan çeşitli polimerler ve proseslere uygun masterbatch ve katkı malzemeleri üretmekte ve avantaj sağlayan çözümler geliştirmektedir.
Facebook Twitter GooglePlus Youtube
Kullanım Şartları       Gizlilik Sözleşmesi      Telif Hakları     © BMCOLOR (V.072012)


Destekliyoruz:

Üyeliklerimiz: