mürekkep web
printing inks web

Ömer Asım ERALP Ömer Asım ERALP Ömer Asım ERALP Ömer Asım ERALP Ömer Asım ERALP
Ömer Asım ERALP - BMCOLOR Kurucu Başkanı

BMCOLOR, yeni vizyonu ve yatırım hamlesi ile gücünü ve hizmet kalitesini arttırıyor.

1978 yılında kurduğumuz firmamızı, kaliteyi esas alan hizmet anlayışımız ve müşterilerimizin desteği ile bugünlere taşıdık.

30 yılı aşan sektör faaliyetlerimizde, her zaman güvenilirlik ve mutevazılık çizgisini benimsedik. İstikrar ve kalıcılık temel anlayışımız oldu.

Sektördeki itibar ve başarımızı, kalite ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız, küresel kaynaklara ve çevreye olan sorumluluk bilincimiz ve insana saygıyı esas alan yaklaşımımız ile sağladık.

Bugün, tecrübe ve kaynaklarımızı, yeni vizyonumuz ile birleştirerek BMCOLOR'u geleceğe taşıyacak yatırımları gerçekleştirmekteyiz.

Yatırımlarımız, binalar ve tesis sahaları ile sınırlı olmayıp, yatırımlarımızda temel olarak araştırma-geliştirme, üretim, lojistik alt yapımızın en yeni teknolojiler ve yönetim sistemleri ile güçlendirilmesi esas alınmaktadır.

BMCOLOR olarak geleceği karşılama heyecanımızı değerli müşterilerimiz ile paylaşmakta ve uzun yıllardır olduğu gibi, bundan sonra da sürekli gelişen kalite seviyesinde hizmet sunma güven ve taahhüdünde bulunmaktayız.

Saygılarımızla,

Ömer Asım ERALP
Kurucu Başkan

Facebook Twitter GooglePlus Youtube
Kullanım Şartları       Gizlilik Sözleşmesi      Telif Hakları     © BMCOLOR (V.072012)


Destekliyoruz:

Üyeliklerimiz: