mürekkep web
printing inks web

Ürünlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için Pazarlama-Satış Temsilcilerimiz ile iletişim kurmanızı önermekteyiz.

Masterbatch Grupları

BMCOLOR, uzun yılların kazandırdığı renk tecrübesi ve güçlü altyapısı ile oluşturduğu mevcut zengin ürün gamı yanında, müşterilerin talep ettiği özel ürünleri de, gelişmiş araştırma-geliştirme laboratuarları ve uzman teknik kadrosu ile süratle geliştirmekte ve müşterilerinin kullanımına sunmaktadır.

Genel Amaçlı Masterbatchler

Mühendislik polimerleri veya dış mekan dayanımı gerektiren ürünlerde kullanılmak üzere geliştirilmiş masterbatch grubudur. Bu masterbatchler, ışık, yüksek renk haslığı, ısı ve dış şartlara karşı dayanımı arttıracak yüksek performanslı pigment ve katkı maddeleriyle güçlendirilmiş ürünlerdir.

Mono Masterbatchler

Yüksek haslık değerleri ve yüksek dispersiyon özelliklerine sahip olan pigmentlerin PP (Polypropylen) ve PE (Polyethylen) polimerleriyle homojen karışımı sonucu oluşan ürünler olup, Tailor-Made Masterbatchlere kadar uzanan skalanın temelini oluşturur.

Özel Polimer Masterbatcleri

Nihai ürün performansı ve bu amaçla kullanılan polimerlerin teknik ve mekanik spesifikasyonlarına uyumlu olarak geliştirilmiş ürünlerdir.

Efekt Masterbatchleri

Nihai ürün üzerinde ekstra parlaklık, matlık, florasan görünüm, desen görünümü veya sim gibi efektlerin oluşumu için kullanıma sunulan ürün grubudur.

Transparan Masterbatchler

Şeffaf polimerler için kullanılabilecek yüksek dispersiyon ve özel efekte sahip ürünlerdir.

PVC (Polyvinyl Chloride) Masterbatchler

Soft/Rigit PVC (Polyvinyl Chloride) uygulamalarında opak/transparan görünümde, iç mekan için veya dış hava koşullarına dayanımlı, yüksek performanslı ürünlerdir.

BOPP (Bi-Axially Oriented Polypropylene) Masterbatchler

BOPP uygulamasında gereksinimlere göre additivelerle birlikte kullanılan ürünlerdir.

Elyaf Masterbatchler

PP (Polypropylen), PA (Polyamide), PET (Polyethylene Terephthalate) polimerlerine uyumlu, halı, otomotiv ve tüm tekstil ürünlerinde kullanılan sentetik elyaf ve ipliklerin renklendirilmesinde kullanılmak üzere, yüksek dispersiyon ve performans ile filtre özelliklerine sahip olarak geliştirilmiş ürünlerdir.

PET (Polyethylen Terephthalate) Masterbatchler

Extrüzyon, enjeksiyon ve şişirme proseslerinde yüksek dispersiyon, transparanlık ve renk canlılığı sağlayabileceğiniz çok geniş renk seçenekleri olan ürün grubudur.

Bio Plastik Masterbatchler

Geri dönüşüme uygun masterbatchlerdir. PLA (Polylactic Acid) taşıyıcılı polimerler kullanılarak üretilen ürünlerdir.
Facebook Twitter GooglePlus Youtube
Kullanım Şartları       Gizlilik Sözleşmesi      Telif Hakları     © BMCOLOR (V.072012)


Destekliyoruz:

Üyeliklerimiz: