mürekkep web
printing inks web

Ömer Asım ERALP - BMCOLOR Kurucu Başkanı

BMCOLOR, yeni vizyonu ve yatırım hamlesi ile gücünü ve hizmet kalitesini arttırıyor.

Ömer Asım ERALP - Kurucu Başkan

1978 yılında kurduğumuz firmamızı, kaliteyi esas alan hizmet anlayışımız ve müşterilerimizin desteği ile bugünlere taşıdık. 30 yılı aşan sektör faaliyetlerimizde, her zaman güvenilirlik ve mutevazılık çizgisini benimsedik. İstikrar ve kalıcılık temel anlayışımız oldu.
BMCOLOR Tarihçesi

BMCOLOR, kurulduğu 1978 yılından bugüne, daima istikrarlı bir gelişim trendi izlemiş ve bugünkü gücüne ulaşmıştır.

İstikrar, güven, başarı

1978 yılında Burgaz Matbaa Mürekkepleri adıyla kurulan firmamız, 30 yıllık tarihinde yıllar içinde aşama, aşama ve istikrarlı bir ilerleme kaydetmiştir. Firmamız 10 yıllık periyotlarda incelendiğinde, mevcut altyapımıza bu periyotlarda önemli yatırımlar yaparak sürekli gelişimin sağlandığı, belirtilen periyotların tarihçemizde önemli kilometre taşları olduğu saptanmaktadır.
BMCOLOR Altyapisi

BMCOLOR, müşteri odaklı olarak tasarladığı sistem yapısı ile tüm kaynaklarını, müşteri taleplerini etkili olarak karşılaya yönlendirmektedir.

Müşteri Odaklı Sistem Entegrasyonu

BMCOLOR sistem yapısı, müşteri odaklı olarak tasarlanmış olup, şirketin tüm altyapısı, müşteri taleplerinin algılanması ve karşılaması hedefine uygun olarak aynı anda eşgüdümlü faaliyet göstermek üzere entegre edilmiştir. BMCOLOR'un sistem algılaması, kaliteli hizmet sunma zincirinde tüm organizasyonun eşgüdümlü ve uyumlu olarak faaliyet göstermesine dayanmaktadır.
BMCOLOR Sistem Yönetimi: Kalite, Çevre, İş Güvenliği

BMCOLOR faaliyetlerini, uluslararası modern sistemler ile entegre

Kalite, çevre, iş güvenliği, bilgi güvenliği, müşteri memnuniyeti

BMCOLOR, kaliteyi yaratma ve gelişim sürekliliği sürecinde, müşteri, çalışan, çevre, ortaklar ve sosyal sorumluluk dengesini oluşturan ve tüm paydaşların dahil olduğu ve sorumlulukları paylaştığı çok katmanlı, entegre bir sistem yapısı uygulamaktadır.
BMCOLOR Broşürleri
KURUMSAL BROŞÜR

Publication-PDF


ÜRÜN RENK KATALOĞU

Publication-PDF
KURUMSAL PROFİL

Whitepaper-PDF
KURUMSAL KILAVUZ

Whitepaper-PDF
BMCOLOR Kurumsalları
Facebook Twitter GooglePlus Youtube
Kullanım Şartları       Gizlilik Sözleşmesi      Telif Hakları     © BMCOLOR (V.072012)


Destekliyoruz:

Üyeliklerimiz: