mürekkep web
printing inks web

Arge ve Renk Desteği - BMCOLOR Masterbatch

Arge ve Renk Yönetimi

"BMCOLOR hizmet entegrasyonunun çekirdeği, araştırma geliştirme kapasitesi ve gücüdür"

BMCOLOR, renk teknolojisi ve üretimi konusunda uzun yıllara dayanan kurumsal bilgi birikimini stratejik bir avantaja dönüştürmüş ve alanında know-how üreten bir sistem yaratmıştır. BMCOLOR araştırma-geliştirme altyapısını "İnovatif-Stratejik Arge Sistemi" ve "Operatif Arge Sistemi" olarak iki grup altında konumlandırmış olup, araştırma-geliştirme faaliyetlerini kademeli ve derinlikli bir yaklaşım ile icra etmektedir.
Planlama ve Proses Yönetimi - BMCOLOR Masterbatch

Planlama ve Proses Yönetimi

"Kaynak planlama sistemi ve otomasyonu ile etkili bir planlama ve proses yönetimi"

BMCOLOR, müşteri memnuniyeti için sistemini tasarımdan üretime, depolamadan sevkıyata ve teslimata kadar bir bütün olarak ele alan "Sistem Entegrasyonu"nu stratejik olarak benimsemiştir. Bu yapının gereği olarak "Kaynak Planlama Yönetimi ve Otomasyonu" ile tedarik, üretim ve stok sistemleri elektronik ortamda etkin olarak planlanmakta ve yönetilmektedir.
Lojistik Hizmetler - BMCOLOR Masterbatch

Lojistik Hizmetler

"BMCOLOR "Lojistik Network" altyapısı ile etkin lojistik destek sunmaktadır"

BMCOLOR "Lojistik Yönetim Sistemi", güçlü bir planlama, operasyon eşgüdüm ve takip yöntemi ile modern bir lojistik altyapıya dayanmakta olup, operasyonlar "Lojistik Yönetim Merkezi" tarafından yürütülmektedir. BMCOLOR müşterilerin taleplerini etkili şekilde karşılamak üzere, bölgesel depolar, modern sevkıyat altyapısı ve kurumsal lojistik işbirlikleri ve kaliteli hizmet tedarikleri ile desteklenen bir "Lojistik Network" oluşturmuştur.
Müşteri Hizmetleri ve Satış Destek - BMCOLOR Masterbatch

Müşteri Hizmetleri ve Satış Destek

"İş ortağı anlayışı ile güçlü işbirliği ve etkin müşteri hizmetleri"

BMCOLOR müşteri iletişimi ve hizmetlerini, müşteri memnuniyetini merkezine alan müşteri odaklı bir anlayış ile yönetmektedir. "Müşteri Odaklı Hizmet Anlayışı" ile müşterilerine değer arttırıcı ve avantaj yaratan çözümler sunulmaktadır.
Facebook Twitter GooglePlus Youtube
Kullanım Şartları       Gizlilik Sözleşmesi      Telif Hakları     © BMCOLOR (V.072012)


Destekliyoruz:

Üyeliklerimiz: