masterbatch web

Turkish       English
1978 yılında kurduğumuz firmamızı, kaliteyi esas alan hizmet anlayışımız ve müşterilerimizin desteği ile bugünlere taşıdık.


30 yılı aşan sektör faaliyetlerimizde, her zaman güvenilirlik ve mutevazılık çizgisini benimsedik. İstikrar ve kalıcılık temel anlayışımız oldu.


Sektördeki itibar ve başarımızı, kalite ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız, küresel kaynaklara ve çevreye olan sorumluluk bilincimiz ve insana saygıyı esas alan yaklaşımımız ile sağladık.


Bugün, tecrübe ve kaynaklarımızı, yeni vizyonumuz ile birleştirerek BMCOLOR'u geleceğe taşıyacak yatırımları gerçekleştirmekteyiz.


Yatırımlarımız, binalar ve tesis sahaları ile sınırlı olmayıp, yatırımlarımızda temel olarak araştırma-geliştirme, üretim, lojistik alt yapımızın en yeni teknolojiler ve yönetim sistemleri ile güçlendirilmesi esas alınmaktadır.


BMCOLOR olarak geleceği karşılama heyecanımızı değerli müşterilerimiz ile paylaşmakta ve uzun yıllardır olduğu gibi, bundan sonra da sürekli gelişen kalite seviyesinde hizmet sunma güven ve taahhüdünde bulunmaktayız.

Saygılarımızla,
Ömer Asım ERALP
Kurucu Onursal Başkan
BMCOLOR, yatırım ve büyüme stratejisini teknolojik gelişime odaklamaktadır. Temel yaklaşımımız, hizmet kalitesi ve rekabet avantajının, ancak gelişmiş ve modern sistemler ile sağlanabileceği prensibidir.

İki fabrika binasından oluşan 10.000 m2 tesisimizde en yeni teknoloji ile donatılan araştırma-geliştirme laboratuarları, kalite kontrol laboratuarları ve üretim hatları ile hizmet verilmektedir. Yatırımlarımız devam etmekte olup, üçüncü fabrika binamızın inşaatı da kısa sürede tamamlanarak hizmete alınacaktır.
BMCOLOR sistem yapısı, müşteri odaklı olarak tasarlanmış olup, şirketin tüm altyapısı, müşteri taleplerinin algılanması ve karşılaması hedefine uygun olarak aynı anda eşgüdümlü faaliyet göstermek üzere entegre edilmiştir.

BMCOLOR'un sistem algılaması, kaliteli hizmet sunma zincirinde tüm organizasyonun eşgüdümlü ve uyumlu olarak faaliyet göstermesine dayanmaktadır.

BMCOLOR'un araştırma-geliştirme, üretim, ikmal, bakım, sevkıyat dahil tüm lojistik unsurları ve bölümleri müşteri talepleri ile pazar gereksinimlerine duyarlı bir organizasyon yapısı içinde faaliyet göstermektedirler.

BMCOLOR, faaliyetlerinde ticarette güven ve itibar yaklaşımı ile bünyesinde uyguladığı yönetim sistemlerinde, müşteri memnuniyeti, çalışan güvenliği, ve çevre sorumluluğuna dayanan iş ve yönetim anlayışını esas almaktadır.
BMCOLOR'un gelişmiş araştırma-geliştirme altyapısı ve birikimleri ile oluşturduğu geniş bir ürün gamı mevcut olup, teknolojik gelişmeler, sektörel gereksinimler ve müşterilerimizin talepleri ile ürün gamı sürekli geliştirilmektedir.

BMCOLOR Ürün Gamı; Kağıt, karton, polietilen, polipropilen, pvc selofan, teneke ve alüminyum baskılarında kullanılan tabaka ofset, web ofset, flekso, rotogravür mürekkepler, metal ambalaj sanayi için iç ve dış baskı lakları, emayeler, teneke ofset mürekkepleri ve baskı için yardımcı maddelerden oluşmaktadır.


BMCOLOR, mevcut ürün gamı yanında, müşterilerinin gereksinimi olan özel ürünlere ilişkin olarak ürün geliştirme çalışmaları yapmakta olup, uluslararası işbirliklerini de kapsayan birikimi (know-how), teknolojik olanakları, hızlı işlem ve etkili iletişim kapasitesi ile müşterilerinin güvenilir çözüm ortağıdır.
> Devamı...                       > Sayı.5.2 Sayfa.70
BMCOLOR ÜRÜNLERİ;

Ofset Ürünler; Sheetfed Mürekkepler, Coldset Mürekkepler. Solvent Bazlı Likit Mürekkepler; Flekso Mürekkepler, Rotogravür Mürekkepler, NC Dispensing Pastalar, Laklar, Mürekkep Yardımcıları. Su Bazlı Likit Mürekkepler; Flekso Mürekkepler, Rollercoater Mürekkepler.
Kullanım Şartları       Gizlilik Sözleşmesi      Telif Hakları  © BMCOLOR (V.11092011)

Destekliyoruz:


Üyeliklerimiz: